Про компанію

Про компанію

Наша компанія була створена у 2005 році, як торгівельна фірма для представництва та просування продукції KLINGER на ринку України.

Цей напрямок і зараз є основним для нас. Але оскільки жоден кран чи вентиль не може використовуватися без ущільнювальних матеріалів, то в якості розвитку ми почали здійснювати поставки такої продукції.

Більшість країн світу відмовляються від матеріалів, які містять асбест. Бо цей компонент спричиняє тяжкі наслідки при контакті з організмом людини, саме тому ми постачаємо і матеріали, що не містять асбесту і дозволені для використання у розвинених країнах.

Комплексне постачання безазбестових ущільнювальних матеріалів. Прокладочні матеріали, безазбестовий пароніт, листові графітові матеріали, листові слюдяні високотемпературні матеріали, набивки плетені армовані, набивки плетені неармовані. Про ціни Ви можете дізнатись, зателефонувавши в офіс компанії.

Усю інформацію на сайті надано виключно для ознайомлення, помилки можливі, опечатки та зміни не виключені. Для отримання найбільш повної та актуальної інформації звертайтесь до нас телефоном або електронною поштою