Картон базальтовий ТК-1 жорсткий теплоізоляційний матеріал

Базальтовий картон ТК-1

Базальтовий картон ТК-1 Широкоуніверсальний негорючий вогнестійкий та термостійкий матеріал вітчизняного виробництва для використання в якості теплоізоляції.

Основа: Базальтове надтонке волокно на бентонітовій зв'язці

Спеціальний матеріал для ізоляції середовищ з високою температурою для різноманітного промислового та побутового застосування, в тому числі теплоізоляція промислового обладнання, теплоізоляція побутових приладів, теплозоляція камінів, теплоізоляція димоходів.

Типові характеристики матеріалу ТК-1
Теплопроводність при температурі 25­°С, не більше, Вт/м*К
0,045
Теплопроводність при температурі 125­°С, не більше, Вт/м*К
0,062
Теплопроводність при температурі 300­°С, не більше, Вт/м*К
0,085
Масова частка вологи, не більше, %
2,0
Щільність мінімальна, кг/м3
160
Щільність максимальна, кг/м3
280
Границя міцності при розтягуванні, МПа, не менше
0,32
Гранична температура використання, °С
850

Базальтовий картон ТК-1 це жорсткий негорючий теплоізоляційний матеріал з високими ізоляційними властивостями. Виготовлений з вогнестійких надтонких базальтових волокон, завдяки чому витримує високі температури.

Характеристики базальтового картону вітчизняного виробництва: - високі тепло- та звукоізоляційні властивості; - вогнестійкість та пожежобезпечність; -екологічність (не містить шкідливих для людини речовин); -довгий термін служби (більше 50 років); хімічна стійкість та нетоксичність (може використовуватися в житлових приміщеннях); - стійкий по відношенню до мікроорганізмів (не гниє); паропроникний (не збільшує дифузійного спротиву конструкцій); -низька гігроскопічність; -стійкість до вібрацій.

Сфера застосування базальтового картону ТК-1: теплоізоляція енергетичного обладнання, сушильних шаф, сушильних камер. Теплоізоляція промислового обладнання та побутових приладів. Теплоізоляція газових та електричних плит та вбудованих поверхонь, електричних та газових духовок. Теплоізоляція вентиляційних каналів, димоходів, трубопроводів. Теплоізоляція різноманітних газових, електричних, індукційних печей. Теплоізоляція камінів та кам'янок. Теплоізоляція котлів автономного опалення, водогрійних, парових та інших котлів.

Довжина(мм): від 700 до 1250 з шагом 50 мм

Ширина (мм): 850

Товщина (мм): 5,0; 10,0; 15,0.

Інші розміри за запитом.

Виготовлений у відповідності до ТУ У В.2.7-23.9-00292818-001:2012

Можливе виготовлення базальтового картону з покриттям алюмінієвою фольгою. В цьому випадку максимальна температура використання не має перевищувати 450°С

Ціна матеріалу ТК-1: дізнатись ціну

Примітки:
1) Помилки можливі, друкарські помилки не виключені;
2) Зміни можливі без попередження;
3) Умови використання матеріалів сайту.