Базальтовий картон ТК-4 м'який теплозвукоізоляційний матеріал

Базальтовий картон ТК-4

Базальтовий картон ТК-4 Універсальний негорючий вогнестійкий термостійкий матеріал українського виробництва для теплоізоляції та звукоізоляції.

Основа: Надтонке базальтове волокно зкріплене полівінилацетатним (ПВА) зв'язуючим

Універсальний матеріал для ізоляції середовищ з високою температурою для різноманітного промислового та побутового застосування, в тому числі в якості теплоізоляції для промислового обладнання, теплоізоляції побутових приладів, теплозоляції камінів, теплоізоляції димоходів.

Типові характеристики матеріалу ТК-4
Теплопроводність при температурі 25­°С, не більше, Вт/м*К
0,033
Теплопроводність при температурі 125­°С, не більше, Вт/м*К
0,047
Теплопроводність при температурі 300­°С, не більше, Вт/м*К
0,071
Масова частка вологи, не більше, %
2,0
Щільність мінімальна, кг/м3
90
Границя міцності при розтягуванні, МПа, не менше
0,07
Гранична температура використання, °С
450

Базальтовый картон ТК-4 -м'який негорючий тепло- звукоізоляційний матеріал з високою ізоляційною властивістю. Виготовляється з надтонких базальтових волокон, які є вогнестійкими, завдяки чому витримує високі температури.

Характеристики базальтового картону TK-4 українського виробництва: - гарні теплозвукоізоляційні властивості; - вогнестійкий та пожежобезпечний; -екологічний (не шкідливий для людини); - має тривалий термін служби (більше ніж 50 років); хімічностійкий та нетоксичний (придатний для використання всередині житлових приміщеннь); - біологічно стійкий ( стійкий по відношенню до мікроорганізмів, не гниє); гарна паропроникність (не змінює дифузійного спротиву конструкцій); -не гігроскопічний (не вбирає вологу з повітря); -стійкий до вібрації (не руйнується)

Сфера застосування базальтового картону ТК-4: в якості теплоізоляції в енергетичному обладнанні, сушарках, сушильних камерах. Для теплоізоляція промислового устаткування та побутових приладів. Теплоізоляція газових, електричних плит, вбудованих поверхонь, духовок з газовим та електричним нагріванням. Для теплоізоляції вентиляційних каналів, труб димоходів, інших трубопроводів. Теплоізоляція печей, в тому числі газових, електричних та індукційних. В теплоізоляції камінів та пічей для саун та бань. В теплоізоляція котлів опалення, водогрійних котлів, парових та інших.

Довжина та ширина (мм): 1500 x 600

Товщина (мм): 6,0; 10,0; 15,0; 20,0

Інші розміри за запитом.

Виготовлений у відповідності до ТУ У В.2.7-23.9-00292818-001:2012

Ціна матеріалу ТК-4: дізнатись ціну

Примітки:
1) Помилки можливі, друкарські помилки не виключені;
2) Зміни можливі без попередження;
3) Умови використання матеріалів сайту.