Набивки сальникові IZOLOCK українського виробництва


Сальникові набивки IZOLOCK

Пропонуємо ущільнювальні набивки серії IZOLOCK вітчизняного виробництва. Набивки виготовлені з використанням сучасних волокон та матеріалів. Система якості на підприємстві-виробнику сертифікована у відповідності до ISO 9001:2000

Технологія

Останнім часом лунають думки стосовно того, що набивки є застарілою технологією ущільнення. Це справедливо виключно для набивок, які містять азбест, оскільки в більшості цивілізованих країн цей матеріал є забороненим для використання. Натомість з'явився дуже широкий спектр набивок, виготовлених без використання азбесту на основі відносно недавно розроблених волокон, завдяки яким гама плетених ущільнень була суттєво розширена.

Плетені набивки на основі сучасних волокон (як наприклад акрилові, арамідні, інші хімічні волокна) ефективно вирішують проблеми герметизації, одночасно збільшуючі термін експлуатації як самої набивки, так і обладнання, в якому її застосовано.

Набивки типу А виготовлені з високоміцних акрилових та/або арамідних ниток, а також з ниток Nomex® та Kynol®. Набивки цього типу мають високу стійкість до абразивних впливів, гарні параметри стійкості до хімічних середовищ та термічну витривалість.

Набивки типу C. Найбільша група набивок, яка включає в себе сальникові набивки на основі вуглецевих, графітових та інших високотемпературних волокон. Вони мають високу температурну стійкість, гарні параметри хімічнох стійкості, відмінні ущільнювальні властивості та низький коефіцієнт тертя.

Примітки:
1) Помилки можливі, друкарські помилки не виключені;
2) Зміни можливі без попередження;
3) Умови використання матеріалів сайту.