KLINGER®top-chem 2000 soft Листовий ущільнювальний матеріал на основі фторопласту та карбіду кремнію

KLINGER®top-chem 2000 soft Листовий ущільнювальний матеріал на основі фторопласту та карбіду кремнію

KLINGER®top-chem 2000 soft Ущільнювач, в якому поєднані висока тримкість (здатність витримувати навантаження) та чудова стискаємість. Матеріал має унікальну матричну структуру, завдяки якій ущільнення з цього матеріалу можуть бути застосовані для важких умов експлуатації.

Основа: Пористий ПТФЕ (англ. PTFE), пори якого заповнені карбідом кремнію

Може бути застосований в машинобудівній, хімічній, нафтогазовій, харчовій, паперовій, фармацевтичній промисловостях, а також в енергетиці, інфраструктурі та на транспорті.

KLINGERtop-chem-2000soft стійкий за умови ущільнення поверхонь з високою силою стиснення, має високу стабільність за умови підвищення температури. Високі адаптивні властивості до форми ущільнюваної поверхні. Висока здатність утримувати заданий рівень навантаження від болтів. Неперевершена хімічна стійкість. Не старіє.

Завдяки чудовій хімічній стійкості може бути застосований для міцних луг та кислот. Матеріал демонструє виняткові властивості для застосування в умовах високих механічних навантажень за впливу високих температур. KLINGER®top-chem 2000soft завдяки своїм можливостям адаптації до рельєфу поверхні забезпечує герметичність з’єднання навіть за умови низької сили стиснення ущільнюваних поверхонь.

Ключові властивості: стійкий проти просочування, протікання та не холодноплинний; висока стискаємість; механічна стабільність; поєднані сумісні матеріали.

Типові характеристики матеріалу, для листів товщиною 2 мм
Стискаємість ASTM F 36 M, min., %
15
Відновлюваність ASTM F 36 M, min., %
20
Компресійна стійкість DIN 52913 (50МПа, 16год/250°С), МПа
30
Компресійна стійкість DIN 52913 (30МПа, 16год/150°С), МПа
25
Стабільність за мет. KLINGER (50МПа, зменшення
товщини за 23°С), %
17

Стабільність за мет. KLINGER (50МПа, зменшення
товщини за 250°С), %
20

Герметичність за DIN 28090-2, мг/хв * м
0,05
Збільшення товщини/маси (набухання)
    H2SO4 100%: 18 год/23­°С, %
1/1
    HNO3 100%: 18 год/23­°С, %
1/2
    NaOH 33%: 72 год/110­°С, %
2/3
    H20: 5 год/100­°С, %
1/1

Стійкість за методикою Klinger

За допомогою розробленої Klinger методики тестування можна оцінити вплив тиску на ущільнювальний матеріал в гарячому та холодному стані.

На відміну від методик за DIN 52913 та BS 7531 тиск поверхні на матеріал протягом проведення тестування залишається постійним

Таким чином ущільнювальний матеріал KLINGER®top-chem 2000 soft під час тестування піддається впливу більш жорстких умов.

Вимірювання проводяться при постійному тиску поверхонь у відповідності до товщини листа за кімнатної температури 23°C. Описані параметри відповідають умовам інсталяції ущільнювача. Згодом відбувається нагрівання до температури 300°C та вимірювання додаткового зменшення товщини. Ці умови відповідають умовам першого пуску.

Вимоги до матеріалу topchem2000soft та їхній вплив на ущільнюючі властивості

Комплексність вимог, що пред'являються до ущільнювального матеріалу KLINGER®top-chem 2000 soft.

Функціональність ущільнених з'єднань залежить у великій мірі від використовуваних параметрів. Багато хто з користувачів статичних ущільнювачів вважають, що дані про максимальну температуру застосування чи максимальний тиск пов'язані лише з властивостями ущільнювача або ущільнювального матеріалу. На жаль це не зовсім вірно. Ущільнюючі властивості в умовах тиску та температури визначаються безліччю факторів, як показано на малюнку.

Чому KLINGER використовує діаграми тиск-температура

Дійсно, діаграма тиск-температура має свої недоліки, які пов'язані з вищеназваними причинами. Аде така діаграма дозволяє користувачеві або проєктувальнику, який найчастіше знає тільки робочу температуру і тиск, здійснити грубу оцінку можливості застосування того чи іншого ущільнювального матеріалу.

Зокрема, на можливість застосування ущільнювального матеріалу KLINGER®top-chem 2000 soft можуть суттєво впливати додаткові напруження, повязані з великими перепадами навантажень.

Вибір в межах областей діаграми для topchem2000soft

Область 1

. В межах цієї області технічна перевірка можливості застосування зазвичай не потрібна

Область 2

. В межах цієї області ми радимо проводити технічну перевірку можливості застосування

Область 3

. В межах цієї відкритої області ми радимо проводити грунтовну технічну перевірку можливості застосування. Перевіряйте стійкість до середовища для кожного випадку застосування ущільнювального матеріалу.

Разміри стандартних листів:

Довжина та ширина (мм): 1500 х 1500

Товщина (мм): 1,5; 2,0; 3,0

Інші розміри за запитом.

Допуски: товщини - відповідно DIN 28091-1; довжини ±50 мм; ширини ±50 мм

Ціна на KLINGER®top-chem 2000 soft: дізнатись ціну

Примітки:
1) Помилки можливі, друкарські помилки не виключені;
2) Зміни можливі без попередження;
3) Умови використання матеріалів сайту.

KLINGER®top-chem 2000 soft вважають якісним продуктом 5 з 5 покупців, загалом оцінили 79