Безазбестовий пароніт KLINGERSIL® (укр. Клінгерсіл, рос. Клингерсил)


KLINGERSIL® Безазбестові листові прокладочні матеріали

Безазбестові пароніти Клінгерсіл виробництва компанії Клінгер втілюють сучасні технології виробництва, розроблені в лабораторіях заводів групи. Призначені для виготовлення стандартних прокладок та прокладок за кресленнями (паронитовые прокладки). Широкий спектр безазбестових листових ущільнюючих матеріалів на основі різноманітних наповнювачів. Прокладочні матеріали, так звані безазбестові пароніти на основі арамідних волокон, пароніти з вмістом синтетичних волокон, безазбестові пароніти з вуглецевих, скляних та інших волокон, пароніти мбс безазбестові, комбіновані прокладочні матеріали.

Широка гама ущільнювальних листів дозволяє підібрати матеріал, стійкий саме за ваших умов експлуатації (середовища, тиску, температури). Майже усі сфери застосування звичайного азбестомісткого пароніту отримали свій безазбестовий аналог листового ущільнювача.

Завод-виробник має можливість розробки та виготовлення безазбестового пароніту Klingersil за вимогами Замовника. Виготовлення безазбестового пароніту за замовленням є одним з напрямків діяльності компанії-виробника, таким чином Ви зможете захистити свою нішу на ринку.

Для того, щоб купити пароніт безазбестовий, зверніться до нас телефоном або за допомогою інтерактивної форми в розділі "Контакти"

Примітки:
1) Помилки можливі, друкарські помилки не виключені;
2) Зміни можливі без попередження;
3) Умови використання матеріалів сайту.