Умови використання матеріалів сайту

Умови використання матеріалів сайту

Терміни та визначення:

Під терміном «джерело», «першоджерело», «сайт» мається на увазі сайт seamat.com.ua, тобто його повна (http://seamat.com.ua, http://www.seamat.com.ua,) або скорочена (www.seamat.com.ua, seamat.com.ua,) адреса та назва.

Під терміном «використання» мається на увазі будь-яке відтворення, публікація, копіювання, розповсюдження, передруковування, переклад, розповсюдження, транслювання в ефірі, переробка та інші способи передбачені діючим Законодавством України.

Під терміном «гіперпосилання» мається на увазі відповідно пряме відкрите гіперпосилання на сайт, яке має бути доступним для пошукових систем та розміщене не нижче першого абзацу в тексті матеріалу. Розмір шрифту гіперпосилання не може бути менший за розмір основного тексту матеріалу. Колір шрифту має бути таким, щоб текст посилання читався без перешкод.

Під терміном «посилання» мається на увазі згадка адреси та назви сайту в заголовку або в першому абзаці аудіовізуального, візуального або аудіо матеріалу.

Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за виконання зазначених нижче умов:

1. Часткове або повне використання матеріалів сайту можливе за умови наявності гіперпосилання або посилання. Гіперпосилання або посилання має бути присутнім в незалежності від того, чи було матеріали сайту використано частково чи повністю.

2. Цитування авторів статей, розміщених на сайті можливе за умови виконання пункту 1 цих умов.

3. Передруковування матеріалів сайту в повному обсязі не дозволяється. Дозволено лише часткове цитування в об’ємі не більше 1500 знаків.

4. Використання фотографій, схем, діаграм, малюнків та ін. дозволяється за умови зазначення джерела фотографії. Якщо на фотографії розміщено будь-яку буквено-цифрову інформацію (підпис, дата, водяні знаки тощо), її видалення забороняється.

5. Адміністрація сайту може вносити зміни в ці правила та в матеріали сайту в будь-який час та в будь-якому обсязі без попередження.

6. Зміни вступають в силу з моменту їх публікації на сайті.

7. Права на усі торгівельні марки, назви та логотипи яких присутні на сайті належать їх власникам. Їх використання можливе лише за узгодження з власником відповідної торгівельної марки або логотипу.

8. Права на технічну інформацію, розміщену на сайті належать виробникам відповідної продукції.

9. Усі інші права належать адміністрації сайту.

10. Усі відвідувачі сайту вважаються такими, що прийняли усі вищезазначені умови.

11. Порушення умов, зазначених в цій угоді може бути розцінене як порушення прав інтелектуальної власності та прав на інформацію. ТОВ «Емеральд-Технік» залишає за собою право на захист своїх прав та інтересів в судовому порядку у відповідності до діючого Законодавства України.

11 жовтня 2014 року.