Безазбестовий маслобензостійкий пароніт МБС (маслобензостойкий паронит МБС)

Пароніт МБС, паронит МБС

Пароніт МБС безазбестовий (паронит МБС безасбестовый) виробництва Klinger.

Термін Пароніт МБС означає маслобензостійкий пароніт, тобто пароніт для виготовлення прокладок, які використовуються для ущільнення з’єднань в трубопроводах, обладнанні, устаткуванні для нафтовидобувної, нафтохімічної, нафтопереробної та інших галузей, і які контактують з нафтою або продуктами переробки нафти.

Пароніт МБС має бути стійким до впливу наступних середовищ:

-мастила та оливи;

-бензин та дизельне пальне;

-гас;

-авіаційне пальне

Безазбестовий маслостійкий пароніт має бути якомога більш універсальним, стійким до середовища, стійким до температури. Прокладочні матеріали Клінгерсіл в своїй більшості відповідають усім зазначеним умовам. Різниця полягає лише в параметрах.

Стосовно сили стискання поверхонь, стик яких треба герметизувати:

- для з’єднань, де відсутня можливість отримати високі зусилля стискання ущільнюваних поверхонь, в якості безазбестового пароніту МБС Klingersil C-4106 цілком підійде. Матеріал виготовлений на основі короку, можна застосовувати в якості прокладочного матеріалу для поверхонь з низькою силою стиснення. Цей МБС пароніт має високі показники стискаємості та відновлюваності, але рекомендований тільки для поверхонь, з боку яких діють виключно статичні навантаження.

- для з’єднань, в яких сили стиснення високі, можна рекомендувати один з армованих видів маслобензостійких безазбестових паронітів Klingersil, а саме:

армований маслобензостійкий пароніт С-4409 з армуванням перфорованим листом

армований маслобензостійкий пароніт С-4509 з армуванням перфорованим металевим листом

безазбестовий пароніт МБС С-4408, армований металевою сіткою

Температурна стійкість різних маслобензостійких паронітів Klingersil теж відрізняється. Невисокі температури (до 200°С) витримують майже всі пароніти виробництва Klinger. Інша справа, коли йдеться про більш гарячі середовища. Наприклад матеріал С-4509 за дотримання певних умов, можна використовувати для температур до 400°С

Герметичність. Чим більш жорсткий клас герметичності Ви маєте забезпечити, тим більші зусилля стиснення має витримувати прокладочний матеріал, і тим меншою стискаємістю він буде характеризуватися. Таким чином для жорстких умов стосовно герметичності – використовуйте армовані безазбестові маслостійкі пароніти МБС: масло- та бензостійкий пароніт С-4408, маслобензостійкий пароніт С-4409, бензо- і маслостійкий пароніт С-4509

Зверніться до нас, ми підберемо прокладочний безазбестовий МБС пароніт, стійкий саме за Ваших умов експлуатації.

Джерело: ТОВ «ЕМЕРАЛЬД-ТЕХНІК», seamat.com.ua, в разі повного або часткового використання матеріалу статті посилання не першоджерело обов’язкове.

10 травня 2016 року.

Примітки:
1) Помилки можливі, друкарські помилки не виключені;
2) Зміни можливі без попередження;
3) Умови використання матеріалів сайту.